Čelik je pobjedom protiv Igmana 4:0 završio uspješnu sezonu u Prvoj ligi Federacije Bosne i Hercegovine.
Sa +18 bodova nad Jedinstvom Zeničani su superriorno osigurali povratak u Premijer ligu BiH.
Tamo gdje im je i mjesto.
Bilino Polje je nakon utakmice uživalo u proslavi uz podignuti pehar prvaka Prve lige Federacije BiH.
